V případě, že by jste měli zájem o nějaké naše námi nabízené zboží:

1. Kontaktujte nás na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

2. Do e-mailu prosím napište o jaké zboží máte zájem dle čísla položek (číslo položky, včetně popisu a ceny naleznete u každé fotografie nabízeného zboží). Šité dekorace lze zhotovit v barvách a vzorech dle Vašeho přání.

3. Na základě e-mailové komunikace Vám bude potvrzena objednávka a zároveň zaslány pokyny k platbě (tedy částka za zboží , částka za poštovné a balné a číslo účtu)

4. Dále dle e-mailové komunikace budeme od Vás potřebovat doručovací adresu, kam bude balíček po připsání platby odeslán.

5. Po odeslání balíčku Vám bude na e-mail zasláno číslo zásilky. Sledování zásilky lze prostřednictvím webových stránek České pošty (Track & Trace).

6. Při převzetí zásilky prosím pečlivě zkontrolujte obal zásilky, pokud vykazuje jakékoliv známky poškození, tak zásilku nepřebírejte.